Recenzja slotu Iron Man 2. Dlaczego ten automat jest tak dobry?

2015-07-15 17:16
Jedną z najbardziej popularnych gier sieci Playtech którą możemy polecić każdemu fanowi slotów online, jest Iron Man II. Tytuł oparty na filmowym klasyku wyprodukowany we współpracy i na licencji firmy Marvel. Czym ten jeden z licznych slotów sieci Playtech zasłużył sobie na nasze uznanie i wysoką ocenę?

Powodów jest wiele. Jednym z nich jest ogólne wrażenie jakie zostawia po sobie gra Iron Man II. Mowa tu oczywiście o grafika i efektach dźwiękowych. Graficy Playtech wykonali naprawdę solidną robotę.

Jeśli chodzi o samą budowę gry, tworzy ją 5 bębnów i 50 zwycięskich linii. Dostępne są tu symbole wild oraz symbole z logo gry. Jeśli uda Ci się zebrać na planszy pięć tych pierwszych, Twoja wygrana na linii zostanie pomnożona o 3000. Dokładnie tak, nie pomyliliśmy się o ani jedno zero. Mniejsza ilośc wildów to również "wzmocnienie" wygranej. Do aktywowania funkcji darmowych spinów potrzebne będzie zebranie minimum 3 znaczków z logo Iron Man 2. Jeśli uda Ci się to zrobić otrzymasz 10 darmowych gier na koszt kasyna, oczywiście z rosnącym mnożnikiem wygranych. Trafienie 5 symboli Iron Man 2 w dowolnym miejscu bębnów oznacza wygraną pomnożoną razy 100.

Jak sam widzisz możliwości co do wygranych są po prostu ogromne. Ale to jeszcze nie wszystko. Iron Man II to gra która może w każdej chwili wypłacić progresywny jackpot. Jego wartość stale rośnie, dlatego nie będziemy podawać ile pieniędzy znajduje się w nim w momencie pisania tego tekstu. Możesz nam jednak zaufać, że pule są naprawdę spore i potrafią osiągać milionowe kwoty.

Może spróbujesz swojego szczęścia i zdecydujesz się pokręcić bębnami tej świetnej produkcji Playtech i Marvel? Może to właśnie do Ciebie uśmiechnie się fortuna wypłacając Ci jedną z możliwych wielkich wygranych. Tę i wiele innych gier sieci Playtech znajdziesz między innymi w bezkonkurencyjnym Kasynie Bet365 i równie znakomitym Kasynie William Hill. Obie te brytyjskie firmy czekają na nowych polskich graczy z otwartymi ramionami oferując im świetne promocje na start dzięki którym na starcie zapewnisz sobie wysoką kwotę z którą ruszyć będziesz mógł na polowanie na wysokie wygrane.