Jakie są zasady gry w keno?

Gra w keno jest niezmiernie popularna na całym świecie – grać w nią można zarówno w tradycyjnych kasynach, jak i w tych internetowych. O tak dużym zainteresowaniu tą pochodzącą z Chin gra decyduje wiele czynników. Przede wszystkim jednak wspomnieć trzeba o mało skomplikowanych zasadach (co sprawia, że gra posiada charakter ogólnodostępny) oraz o możliwości uzyskania naprawdę całkiem niezłych wygranych. Polega to wszystko na tym, że gracz dysponuje kartą z numerami. Spośród nich musi wybrać jakąś określoną liczbę, ale tylko i wyłącznie z dostępnych numerów.

Numery wygrywające są generowane w sposób losowy. Im większa jest zgodność pomiędzy tym, co zostało wygenerowane a tym, co zakreślił gracz, tym wyższa jest wówczas wysokość wygranej. Pod pewnymi względami gra w keno jest zatem bardzo podobna do gry w bingo. W kasynach internetowych dla przykładu gra w keno jest proponowana graczom na mnóstwo rozmaitych sposobów.

Jeżeli natomiast chodzi tutaj o wysokości wygranych, to każde kasyno internetowe posiada w tym temacie odrębne zasady. Zanim zatem ktoś zacznie grać w keno on-line, powinien obowiązkowo sprawdzić, w którym kasynie oferta pod tym względem będzie dla niego najbardziej korzystna – bo może się okazać, że przewaga kasyna internetowego jest tutaj po prostu miażdżąca i w sumie niewiele można wygrać. Keno jest grą typowo losową, więc nie da się w żaden sposób przewidzieć jej wyników. Gracz powinien liczyć zatem w głównej mierze na to, że szczęście się do niego uśmiechnie i sprawi miłą niespodziankę.