Najpopularniejszy slot Gonzos Quest. Dlaczego automat Gonzos Quest zyskał taką popularność?

2015-07-15 17:16
Kolejnym slotem z rodziny klasyków sieci Netent jest gra Gonzo`s Quest. Różni się on odrobinę od innych gier, gdyż zamiast obracających się bębnów na ekranie zobaczymy spadające klocki z symbolami peruwiańskich masek.

Motywem przewodnim jest podróź tytułowego Gonzo, hiszpańskiego odkrywcy, w celu odnalezienia zaginionego miasta pełnego złota - Eldorado. Bardzo dużą zaletą gry Gonzo`s Quest jest jej grafika. Jest ona w pełni trójwymiarowa, a w połączeniu z lawinowo spadającymi klockami sprawia, że gra się w nią naprawdę przyjemnie.

Slot zbudowany jest z pięciu rzędów spadających klocków i posiada 20 wygrywających linii. Atrakcyjną opcją jest również mnożnik wygranych. Gdy w jednym zakręceniu uda Ci się wygrać pieniądze, przy kolejnym spinie ewentualna zostanie podwojona. Mnożnik może dojść nawet do liczby 5 zapewniając naprawdę duże wygrane.

W grze dostępna jest również opcja darmowych spinów. Tutaj mnożnik może dojść nawet do 15-krotności wygranych. Aby uruchomić bonusową grę należy zebrać trzy symbole, ze złotą, błyszczącą się maską. Warto również dodać, że gra posiada tak zwaną funkcję joker. Oznacza to, że symbol znaku zapytania zastępuje na linii między innymi klocek ze złotą maską. Czasem wystarczy więc trafić dwa symbole złotej maski, a joker uzupełni linię aktywując darmowe obroty. Po chwili ekran rozsunie się z Gonzo wskoczy do krainy złota w poszukiwaniu naprawdę okazałej wygranej.

Gonzo`s Quest to bez wątpienia jedna z bardziej atrakcyjnych gier wyprodukowanych przez sieć Netent. W internecie znaleźć można całą masę screenów potwierdzających duże wygrane uzyskane na tym slocie. To właśnie spore pieniądze jakie można wygrać w tej grze są jednym z powodów dla którego jest ona tak często wybierana przez fanów gier slotowych. Może Ty również spróbujesz swojego szczęścia i dołączysz do poszukiwania złota razem z tytułowym bohaterem? Jeśli nasz opis wystarczająco Cię zachęcił, z gry skorzystać możesz między innymi w Kasynie Mr Green, Kasynie Royal Panda i Kasynie Comeon. Każdy z tych serwisów posiada świetną ofertę powitalną dla nowych użytkowników. Dzięki niej otrzymasz dodatkowy zastrzyk gotówki na start, co zwiększy Twoje szanse na zgarnięcie wymarzonej wygranej.